למד עוד על


תהליך
העבודה

This is how we do it

איפיון
01/

איפיון

שלב ראשון בתהליך הוא להקשיב לכם, מה הרעיון שלכם, מה החלום שלכם.
לאחר מכן אנחנו ננתח את הרעיון, נחקור את השוק בו הוא פועל, נבין את המוצרים או השירותים ונאפיין מיהו קהל היעד שלנו ומה התוכן שאנו מנסים לשווק. נחקור את המתחרים בשוק המקומי והעלומי ונגבש אסטרטגיה ארוכת טווח לפרויקט שכוללת בתוכה אפשרויות שיווק ברשתות החברתיות ובעולם המדיה. נבין יחדיו מה מטרת הלקוח והאתר ונמקד את הפוקוס שלנו בהשגת אותה המטרה. נמשיך לבניית "עץ" התכנים עם כל העמודים והפיצ'רים שאנו רוצים לייצר עד שנגיע לאיפיון מלא ומקצועי. נבחר את סוג האתר ואת הטכנולוגיה הטובה והנכונה ביותר לביצועו ונצא לשלב העיצוב.

02/

עיצוב

השלב השני הוא עיצוב האתר. בהמשך לאיפיון האופטימאלי עבורכם, אנו עוברים לשלב העיצוב – מבנה האתר והקונספט הגראפי שלו. הופכים את החלום למציאות! באמצעות צוות מנוסה ומוכשר יחד עם הבנה עמוקה של חוויית המשתמש ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בשוק, נעצב את האתר בצורה הכי חדשנית וטרנדית. בתהליך העיצוב אנו שמים דגש על המיתוג שלכם, על עיצוב ממשק וכמובן חוויית משתמש.

עיצוב
פיתוח
03/

פיתוח

שלב בניית האתר הוא השלב המעשי בו אנו מפתחים את האתר בטכנולוגיה מתקדמת. במקביל אנחנו מפתחים את המערכות הנחוצות לאתר כמו מערכת לניהול תוכן CMS, מערכת סליקת אשראי, מערכת לניהול לקוחות CRM ועוד.. בזמן הפיתוח אנחנו נותנים דגש על בנייה של מערכת כלים שדרכה הלקוח יוכל לקדם ולשווק את האתר שלו בצורה הנוחה והקלה ביותר בעולם האינטרנט והרשתות החברתיות.

04/

ניהול פרויקט

ניהול הפרוייקט שלכם הוא נושא חשוב לנו כחברה ונחשב כחלק בלתי נפרד והכרחי בתהליך הפרויקט. מנהלות הפרויקטים שלנו אחראיות על כל התהליך מאיפיון האתר וקביעת לוחות זמנים, ליווי צוות העיצוב והתכנות ועד עליית האתר לאוויר. מנהלות הפרויקטים נמצאות בקשר ישיר ומתמשך עם הלקוחות כדי לוודא שהפרויקט עומד לשביעות רצון הלקוח. בנוסף הן מספקות ייעוץ צמוד ותמיכה טכנית ללקוח.

ניהול פרויקט