בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים

אצלנו ב WiseGroup Media LTD שמים דגש על עיצוב ובניית אתרים לעסקים. כאשר אנו ניגשים לבנות אתר לעסק אנו בוחנים את השוק התחרותי בו מתנהל הלקוח ולאחר ניתוח עסקי, אנחנו, בשיתוף פעולה עם הלקוח, קובעים את דרך הפעולה שלנו, מהקונספט העיצובי ועד לטכנולוגיות הנדרשות לבניית האתר. אתרים לעסקים קטנים וגדולים צריכים להיבנות תוך חשיבה עסקית נכונה ובדרך שבה ניתן יהיה לשדרג את האתר מבחינה טכנולוגית בכל עת. בוויז גרופ מדיה בע"מ שמים דגש על איכות האתר, העיצוב והקוד עליו הוא בנוי ובכך מספקים "קרקע יציבה" ללקוחות העסקיים אשר פונים אלינו. העסק שלכם צריך אתר אינטרנט. גם אם העסק שלכם הוא קטן ומוכר מוצרים או שירותים אתם לא חושבים שאפשר למכור באינטרנט? התשובה שלי בשנת 2002 זהה לתשובה שלי היום: כן, אם יש לכם עסק, אתם צריכים אתר אינטרנט. בניית אתרים כיום, יש מעט מאוד דברים שאי אפשר למכור באינטרנט. יש למעלה מ- 20 מיליון קונים פוטנציאלים באינטרנט, שרוכשים כל דבר, החל מספרים, מחשבים, מכוניות, נדל"ן, מטוסי סילון, גז טבעי ועוד מוצרים רבים נוספים. אם אתם יכולים לדמיין מוצר מסוים, מישהו בטוח כבר יידע איך למכור את זה באינטרנט.

Responsive image

הרשו לי להבהיר נקודה אחת: אני לא אומר שאתם צריכם להשקיע את כל המאמצים שלכם ולמכור את מרכולתכם רק דרך האינטרנט, אבל כדאי בהחלט לשקול זאת. הנקודה היא לא רק המכירה, אתם צריכים נוכחות באינטרנט, כך בעצם לקוחות, עובדים פוטנציאליים, שותפים עסקיים ואולי אפילו משקיעים יכולים בקלות ובמהירות לגלות פרטים על העסק שלכם, המוצרים או השירותים שיש לכם להציע. במידה ובחרתם לבנות אתר, אתם חייבים לבנות אתר שיראה מקצועי, אם אתם רוצים שיתייחסו אליו ברצינות. נניח שהעסק שלכם הוא עסק לממכר טיח ולבנים, צרכנים רבים, לפני ביצוע רכישה, גולשים באינטרנט ומחפשים מידע רלוונטי לצרכים שלהם והאתר שלכם צריך לתת רושם טוב על הרוכש הפוטנציאלי, מכיוון שיש לכם חלון הזדמנויות קצר למשוך את תשומת ליבו של הרוכש הפוטנציאלי. אם האתר שלכם נראה כאילו תוכנן על ידי חברת בניית אתרים עיוורי צבעים, הסיכוי שלכם ילך לאיבוד. אחד היתרונות הגדולים באתרי אינטרנט מוצלחים הוא שגם חברות קטנות מקבלות את אותה הזדמנות של חברת גדולות, חברות קטנות, באמצעות אתר אינטרנט שמעוצב בצורה מקצועית, יכולות להיראות כמיליו דולר. גם ההפך הוא הנכון חברות מאוד גדולות לפעמים הורסות את התדמית שלהן עם עיצוב לא מוצלח וחבל בשבילן. האתר שלכם הוא חלק חשוב מהעסק שלכם. הקפידו להתייחס אליו כאל כזה.

בניית אתרים לעסקים – מה צריך לדעת?

קיימות לא מעט חברות המציעות בניית אתרים לעסקים. אתר אינטרנט עסקי צריך להיות מקצועי ונגיש עבור בעל העסק ועובדיו ובעיקר עבור לקוחות וצרכנים קיימים ופוטנציאלים. לשם כך חשוב לבחור חברת בניית אתרים שיודעת את עבודתה כהלכה ועם ניסיון רב בתחום של בניית אתרים לעסקים.

מה חשוב לדעת על בניית אתרים לעסקים?
  • לא יוצאים לדרך לפני שבודקים היטב מיהו קהל היעד וכל פרט אפשרי אודותיו.
  • לא יוצאים לדרך לפני שעושים סקר מקיף על עסקים נוספים באותו התחום.
  • לא יוצאים לדרך לפני שבודקים את המתחרים בתחום.
Responsive image
יצאנו לדרך:
  • אפיון– אפיון הוא השלב ההתחלתי, שלב התכנון. בשלב זה כוללים את כל המרכיבים של האתר: מאסטרטגיה ודרכי שיווק, עיצוב האתר – עד פרטים של מיקום כפתורים ואופן הצגתם. ודרך עבודת המתכנת באתר – חלקים שנכללים במערכת ניהול תוכן, דרך בניית הקוד. קידום האתר – אופטימיזציה נלקחת בחשבון כבר בשלב האפיון.
  • עיצוב אתרים– כאן דרושה מחשבה יתרה של שילוב נכון בין מראה ייחודי לבין נגישות ושימוש קל ויעיל עבור הגולש. אם המטרה של האתר היא למכור, עלינו לספק לגולש את דרך המלך מהכניסה לאתר ועד לביצוע הרכישה. חברת בניית אתרים יודעת למצוא את האיזון הנכון שבין עיצוב האתר ונגישות לגולש.
  • בניית אתרים– לאחר שבנינו סקיצה לאתר מתחיל שלב הבניה. על העיצוב שנבחר מתאימים את מערכת ניהול התוכן יחד עם התאמות קוד לאתר אינטרנט המסויים. קבלת דואר, הזנה של דפי תוכן, הזנה של מאמרים, אפשרות ליצירת קשר ועוד.
  • Responsive image
  • קידום אתרים– שלב זה נמצא "באוויר" כבר מתחילת הדרך. אתר אינטרנט עסקי כבר בשלב התכנון צריך להתאים את עצמו לכללים ידועים בתחום קידום אתרים. התאמת כותרות ומילות מפתח, מיקום של סרגל הכלים עם מילות מפתח מרכזיות. אם השלב הראשוני נעשה בצורה נכונה, קידום האתר לאחר מכן הופך להיות פשוט יותר.
  • אחסון אתרים– אחסון אתר חשוב מאוד גם למכירות באתר וגם לקידום בגוגל. זמן טעינה של אתר אינטרנט צריך להיות קצר ומהיר. הגולש לא יחכה זמן רב עד שאתר יעלה ברוב המקרים הוא פשוט יעזוב את האתר ויפנה לאתר מתחרה. יש לא מעט מרכיבים שמשפיעים על טעינת האתר כבר בשלב בניית האתר. חברת בניית אתרים מקצועית יודעת את כל המרכיבים השונים המשפיעים על טעינה של אתר ויודעת לעשות שימוש נכון בכל מרכיב שכזה. כך לדוגמא תמונות שלא מקוטלגות בצורה נכונה ובגודל הנכון יכולות ליצור עומס עבור אתר.
  • תוכן– לתוכן חשיבות מרכזית בקידום האתר. אל תחסכו בתוכן איכותי אצלכם באתר, כך הסיכוי שימצאו אתכם גדל. יותר גולשים, יותר מכירות.